Editör
Editör 28 Feb 2019
2

Bir sonraki

İlginç   El İşi Örgüler  Evleri Değil Böyle Daha güzel Olmuş
28 Feb 2019
İlginç El İşi Örgüler Evleri Değil Böyle Daha güzel Olmuş
Editör · 3160 Görüntüleme

26 EL İŞİ TÜYOSU

2,314,474 Görüntüleme
İçinde Diğer

HAYALİNİ KURDUĞUNUZ BASİT EL İŞLERİ

İplik el işi projeleri için kullanabileceğiniz harika bir malzemedir! İplikten yapabileceğiniz birçok dekor eşyası var. Bu projeler kesinlikle çok ucuz! 5 dakika içinde iplerle yapabileceğiniz bu muhteşem ve çok kolay el işlerine göz atın!

Sade bir ipliği çok güzel ve basit tüylere dönüştürün. İhtiyacınız olan malzemeler tutkal, ip ve tel. ipten yapacağınız bu tüylerle kart süsleyebilir, küpe, kapı çelengi ya da düş kapanı yapabilirsiniz. Örgü örenler yerde yuvarlanan ip yumağını kase ve ataş kullanarak durdurma fikrini çok sevecekler.

Ponponlarla çok tatlı el işleri fikirlerimiz var! Ponpon yapmak çok kolay ve bitince harika görünüyorlar. Bu pofuduk topları yapması çok kolay ve bunlarla halı, yastık kılıfı ve hatta oyuncak bile yapabilirsiniz! İyi eğlenceler! Videomuzda bulabileceğiniz bir başka el işi fikri ise ip kullanarak kazağınızı dekore etmektir. İstediğiniz her deseni yapabilirsiniz!

Hiç içinde gerçek çiçekler olan bir bileklik yapmayı hayal ettiniz mi? Bir başyapıt yaratmak için kalıp reçine kullanın! Ayrıca kendi ellerinizle göz alıcı bir kolye yapabilirsiniz. Metal takının içine biraz yapıştırıcı koyun, sim serpin ve reçineyle kaplayın! Zevkinize ve tarzınıza uygun kolyeler, yüzükler ve küpeler yapın!

Polimer kil de takılar için kutu ve kalemlik gibi sevimli dekor eşyaları ve hatta takı yapmak için harika bir malzemedir.

Yılbaşı yaklaşıyor ve arkadaşlarınızın bayılacağı harika bir hediye fikrimiz var! Resimlerle sevimli mumlar yapma fikrimiz var. Pelür kağıdının üzerine istediğiniz resmi çizin ve mumum üzerine koyun. Üstünü parafinli kağıtla kaplayın ve maskeleme bandı kullanarak sabitleyin. Saç kurutma makinesiyle resmin üzerine sıcak hava tutun. Sonrasında kağıdı çıkarın.ZAMAN BİLGİLERİ

02:20 Kendin yap banyo paspası

04:42 Pom Pom kalp

09:40 Reçineden bilezik

11:52 polimer kil kaseleri

14:49 Mumun üzerine resim nasıl bastırılır

22:40 Çiçekten sevimli bir kalem


5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Göre sırala

Facebook Yorumları - Yenile

Bir sonraki

İlginç   El İşi Örgüler  Evleri Değil Böyle Daha güzel Olmuş
28 Feb 2019
İlginç El İşi Örgüler Evleri Değil Böyle Daha güzel Olmuş
Editör · 3160 Görüntüleme